Wybierz sobie fotki. Świat zdjęć za free!

Regulamin

Regulamin korzystania z materiałów i zdjęć dostępnych na FotoGlobe.eu:

1.Każdy użytkownik ma prawo przeglądać witrynę i zdjęcia na niej zawarte, ale nie może ich kopiować, uploadować ani zbierać i przetwarzać w jakikolwiek sposób, który naruszałby postanowienia tego regulaminu.

2.Korzystanie ze zdjęć w serwisie fotoglobe.eu jest BEZPŁATNE:

  • Każde zdjęcie możesz zapisać na swoim komputerze ZA DARMO !

Uwaga: Zdjęć pobranych ze strony fotoglobe.eu nie można:

  • wykorzystywać na stronach niezgodnych z polskim prawem
  • wykorzystywać na stronach promujących w jakikolwiek sposób rasizm, nietolerancję, nienawiść, erotyzm, pornografię, wszelkiego rodzaju działania, które na celu mają wyrządzenie krzywdy drugiemu człowiekowi!
  • praw do zdjęć nie można odsprzedawać, wydzierżawiać ani w żaden inny odpłatny sposób przekazywać osobom trzecim. Nie dotyczy to oczywiście sprzedawania osobom trzecim projektów i realizacji graficznych wykonanych z użyciem tych zdjęć.

Aby skorzystać z naszych darmowych zdjęć:

1.Wybierz odpowiednie zdjęcie

2.Zapisz zdjęcie na własnym twardym dysku (zakazane jest kopiowanie linków do zdjęć i wstawianie ich na własnych stronach www poprzez odnośnik do nas!). Zapisujesz zdjęcie, wgrywasz na swojej www i korzystasz!

Kontakt: admin(małpa)fotoglobe.eu

Życzymy udanych Foto Łowów!

——–

Tworzysz strony www, portale informacyjne, hobbystyczne blogi lub duże serwisy, na których zdjęcia do artykułów są niezbędne? Skorzystaj z fotografii zamieszczonych na fotoglobe.eu

Zasady

Każde zdjęcie możesz za darmo pobrać na dysk!
Uwaga: Zabronione jest kopiowanie linków do zdjęć i wykorzystywanie ich na swoich www. Każde zdjęcie musisz zapisać na swoim komputerze, by móc korzystać z niego za darmo!